ja igra (2)Jagodina nadomak trećeg mesta

Fudbaleri Jagodine savladali su danas u utakmici 22. kola Superlige Rad sa 3:0 i tako se na tabeli našli na dva boda iza trećeplasirane Vojvodine.
Jagodinci su krenuli su od starta u ofanzivu što im se isplatilo, pošto je kapiten Miloš Stojanović ostvario het trik – u 14. 28. i 90. minutu.
Rad se do kraja meča nije oporavio od početnog nokdauna i sada je osam bodova u zaostatku za Jagodincima.
Jedini poraz kod kuće doživeo je Spartak koji je izgubio od kragujevačkog Radničkog sa 2:1, zahvaljujući fenomenalnom golu Marića iz slobodnog udarca sedam minuta pre kraja.
Donji Srem je golovima Jankovića u 33, Krunića iz penala u 70. i Damjanovića u 80. minutu savladao Novi Pazar sa 3:0 i tako se bodovno izjednačio sa njima na tabeli.
Ovaj ubedljiv poraz bio je plod bolje igre domaćina, ali i činjenice dsa se gosti dobar deo meča igrali sa devet igrača, pošto su crvene kartone dobili Bulatović u 37. i Nenadić u 72. minutu.
OFK Beograd je remizirao sa Javorom, iako je petanestak minuta pre kraja imao vođstvo od 1:0.
Radnički iz Niša prekinuo je niz od pet pobeda, izgubivši u gostima od BSK Borče sa 2:1.