Robert Lewandowski dortmund

Levandovski: Neverovatnih pet minuta u završnici meča

Napadač Borusije Dortmund Robert Levandovski rekao je danas da još uvek ne može da poveruje kako je njegova ekipa u poslednjih pet minuta meča sa Malagom došla do pobede i plasmana u polufinale Lige šampiona.
“Milioneri“ su do 90. minuta gubili sa 2:1, a potom su Marko Rojs i Felipe Santana u sudijskoj nadoknadi vremena doneli veliki preokret za plasman među četiri najbolja tima u Evropi.
-Teško je opisati to što se desilo, ali najvažnije je da smo svi presrećni zbog plasmana u polufinale. Tih poslednji minuti su zaista bili nešto posebno. Znali smo da moramo da pokušamo da preokrenemo, na kraju je bilo i haotično na terenu, ali nema veze – kazao je Levandovski nemačkim medijima.
Poljski reprezentativac je bio strelac prvog gola za Borusiju na jučerašnjoj utakmici.
-Nama je na terenu bilo neverovatno kada je Santana dao treći gol, mogu samo da zamislim kako su se osećali naši navijači. Videćemo ko će nam biti rival u polufinalu, ali ni to sada nije najvažnije – zaključio je Levandovski.

Povezana vest:  Lalatović: Nadam se da ćemo pobedom završiti sezonu