Lyon Toulouse Grenier

Konačno trijumf Liona, Marseju samo bod u Lilu

Fudbaleri Liona prekinuli su seriji od tri uzastopna poraza u šampionatu Francuske, pošto su večeras u utakmici 32. kola savladali Tuluz sa 3:1 (1:1). Strelci za ekipu Milana Bisevca, koji nije igrao zbog suspenzije, bili su Grenije u 8, Kone u 49. i Gomis u 63. minutu.- Jedini gol za Tuluz postigao je Žeder u 28. minutu.
Lion se ovom pobedom popeo na treću poziciju, sa samo bodom manje od Marseja, koji je osvojio samo bod u Lilu 0:0.
Ranije danas Nica je savladala Sošo sa 3:0.
Juče: Troa – PSŽ 0:1, Ajačio – Nansi 1:1, Bordo – Monpelje 4:2, Brest – rems 0:2, Evijan – Ren 4:2, Lorijen – Bastija 4:1.
Petak: Valensijen – Sošo 0:0.
Tabela: Pari Sen Žermen 67 bodova, Marsej 57, Lion 56, Sent Etjen 54, Nica 54, Lil 53, Monpelje 48…

Povezana vest:  ENGLESKA LIGA, Rezultati utakmica i tabela Premijer lige posle 4. kola