Cristiano Del Grosso AtalantaĐenovi samo bod protiv Atalante

Fudbaleri Đenove i Atalante igrali su večeras nerešeno 1:1, u prvoj utakmici 33. kola italijanske Serije A.
Domaći tim propustio je još jednu priliku da pobegne iz zone ispadanja. Poveo je već u šestom minutu i činilo se da je na putu do dragocenog uspeha, međutim, gosti su izjednačili samo dva minuta kasnije i to je bio konačan rezultat.
Đenova je ostala u opasnoj zoni i sa utakmicom više zaostaje bod za Sijenom, prvom ekipom iznad „crte“, dok se Atalanta udaljila od ugroženih timova.
Srpski internacionalac u redovima Đenove Boško Janković igrao je do 73. minuta.
Đenova – Atalanta 1:1 (Flores 6 – Del Groso 8)