FUDBALSKA-LOPTAEspanjol pobedio Hetafe

Fudbaleri Espanjola pobedili su danas Hetafe sa 2:0, u utakmici 32. kola španskog prvenstva i ostvarili treću uzastopnu pobedu na gostujućem terenu.
Espanjol je poveo golom iz voleja Đoana Verdua u 37. minutu, posle asistencije Serhija Garsije, a konačan rezultat postavio je Kristijan Stuani, na dodavanje Dijega Kolotoa.
To je bio prvi poraz Hetafea u poslednjih 11 utakmica na svom stadionu Alfonso Peres.
Hetafe je utakmicu završio sa devet igrača pošto je zbog drugog žutog kartona u 52. minutu isključen Borha Fernandes, a 20 minuta kasnije, takođe zbog drugog žutog kartona Federiko Fernandes.
Posle ove utakmice obe ekipe su ostale u sredini tabele. Hetafe je deveti sa 44 boda, dok Espanjol ima bod manje na 10. mestu.

Povezana vest:  Levandovski: Nije gotovo, napravili smo samo prvi korak