FUDBALSKA-LOPTA

Bez pobednika u Bergamu i Bolonji

Fudbaleri Atalante i Kjeva odigrali su danas nerešeno 2:2 (1:0) u utakmici 38. kola Serije A, a pobednika nije bilo ni u meču Bolonja – Đenova (0:0).
U utakmici bez rezultatskog značaja Atalanta je dva puta vodila protiv Kjeva, ali su gosti golom Terua u nadoknadi sudijskog vremena došli do remija.
Prethodno su golove za tim iz Bergama postigli Stendardo u 8. i Đorđi u 84. minutu, dok je prvi gol za Kjevo postigao takođe Teru.
Manje uzbuđenja viđeno je na meču između Bolonje i Đenove. Srpski internacionalac Boško Janković proveo je na terenu 57. minuta, kada ga je u timu Đenove zamenio Matija Kasani.