Real Madrid vs Manchester United slavlje

Real Madrid pobedio LA Galaksi na međunarodnom turniru

Fudbaleri Real Madrida pobedili su danas u Glendejlu Los Anđeles Galaksi sa 3:1, u utakmici na međunarodnom turniru Kup šampiona. Real je poveo u 15. minutu preko Anhela Di Marije, a vođstvo je duplirao Karim Benzema u 51. minutu. Žoze Viljareal smanjio je na 1:2 u 63. minutu, a Benzema je svojim drugim golom na meču, u 75. Minute postavio konačan rezultat.
-Ekipa je igrala dobro. Dobro smo kombinovali igrače u napadu i imali smo mnogo šansi – rekao je trener Real Madrida Karlo Ančeloti, preneli su američki mediji.
Utakmici na stadionu Dodžer prisustvovalo je 38.922 gledalaca, koji su aplauzom pozdravljali svaki kontakt s loptom fudbalera Real Madrida Kristijana Ronalda.
-Atmosfera na stadionu, jednim od najboljih na svetu, bila je fantastična. Ova utakmica ostaće nam u lepom sećanju – dodao je Ančeloti.

Povezana vest:  KVALIFIKACIJE ZA LIGU ŠAMPIONA, Partizan na Malti obezbedio nedostižnu prednost