Hiroshi KiyotakeRemi Nirnberga i Herte

Fudbaleri Nirnberga i Herte iz Berlina remizirali su danas 2:2 u utakmici drugog kola nemačke Bundeslige.
Ekipa Nirnberga u poslednjim minutu utakmice uspela je da dođe do izjednačenja i tako zabeleži drugi remi u šampionatu.
Domaća ekipa do prednosti je došla preko Josipa Drmića u 40. minutu, a izjednačenje Herti doneo je Sami Alagi u 61.
Gosti su u nastavku utakmice uspeli da dođu i do preokreta. Roni je u 78. minutu bio siguran iz jedanaesterca, koji je skrivio Havijer Pinjola.
Nirnberg je u 89. minutu došao do boda pred svojim navijačima. Hiroši Kijatake je sa 25 metara iz slobodnog udarca iskosa sa desne strane odličnim udarcem savladao golmana gostiju Tomasa Krafta.
Herta na tabeli nakon dve utakmice ima četiri boda i zauzima peto mesto, dok je Nirnberg 11. sa dva boda.

Povezana vest:  Ronaldo predvodi Portugalce protiv Srbije i Danske