Franck RiberyPobede Bajerna i Bajera, poraz Šalkea

Fudbaleri Bajerna pobedili su danas u Minhenu Nirnberg sa 2:0, u utakmici trećeg kola Bundes lige, dok je Bajer u Leverkuzenu pobedio Borusiju iz Menhengladbaha sa 4:2.
Bajern je do treće prvenstvene pobede došao golovima Franka Riberija u 68. minutu i Arjena Robena u 77. minutu.
Ekipa Pepa Gvardiole ima devet bodova, dok je Nirnberg ostao na dva boda.
Fudbaleri Bajera su na svom terenu pobedili Borusiju iz Menhengladbaha sa 4:2. Dvostruki strelac bio je Sidni Sam u 27. i 60. minutu, a strelci za domaće bili su i Štefan Kisling u 22. minutu iz penala i Gonzalo Kastro u 71. minutu.
Golove za ekipu iz Menhengladbaha postigli su Martin Štrancl u 53. minutu i Huan Arango tri minuta kasnije.
Leverkuzen ima devet bodova, a Borusija iz Menhengladbaha tri.
Hofenhajm je na svom terenu odigrao nerešeno 3:3 sa Frajburgom.
Hofenhajm je poveo u devetom minutu golom Sejada Salihovića u devetom minutu. Kada je postigao gol sudija mu je pokazao crveni karton, ali za sada se ne zna zbog čega.
Strelci za Hofenhajm bili su još Kevin Foland u 24. minutu i Tobijas Štrobl u 76. minutu, dok su golove za goste postigli Oliver Sorg u 12. minutu, Karim Guede u 28, i Sebastijan Fris u 64. minutu.
Hofenhajm ima pet bodova, dok je u tri kola Grajburg osvojio samo bod.
Hanover je na svom terenu pobedio Šalke sa 2:1, dok je Majnc kao domaćin pobedio Volfsburg sa 2:0.
Kasnije igraju Herta i Hamburg, a sutra Braunšvajg – Ajntraht Frankfurt i Augzburg – Štutgart.
Fudbaleri Borusije iz Dortmunda pobedili su juče na svom terenu Verder sa 1:0 golom Roberta Levandovskog. Ekipa Jirgena Klopa prva jena tabeli sa devet bodova, dok je Verder peti sa tri boda manje.