Luca ToniVerona bolja od Milana u prvoj utakmici u novoj sezoni

Fudbaleri Verone savladali su danas ekipu Milana sa 2:1 u prvoj utakmici nove sezone u Seriji A.
Milan, koji je prošlu sezonu završio na trećem mestu na tabeli Serije A, iza Juventusa i Napolija, novu sezonu u italijanskom prvenstvu nije počeo na najbolji način.
Iako su u 14. minutu poveli golom Andree Polija, a posle asistencije Marija Balotelija, domaća ekipa je do kraja poluvremena uspela da izjednači pogotkom Luke Tonija u 30. minutu.
Na samom početku drugog poluvremena, u 53. minutu, rešen je pobednik prvom meča u Seriji A. Luka Toni je posle asistencije srpskog fudbalera Boška Jankovića postigao još jedan gol i doneo svom klubu veliku pobedu.
Večeras se igra još jedna utakmica 1. kola Serije A, a sastaju se Sampdorija i šampion Italije, Juventus.