Bosko JankovicJanković: Pokazali smo koliko vredimo

Fudbaler Verone Boško Janković rekao je večeras da je njegova ekipa pobedom nad Milanom pokazala koliko vredi.
Fudbaleri Verone pobedili su večeras Milan sa 2:1 u Prvom kolu Serije A. Milan je poveo u 15. minutu pogotkom Andree Polija, da bi izjednačio Luka Toni u 30. minutu, a potom i doneo pobedu Veroni drugim golom u 53. minutu posle asistencije Jankovića.
-Presrećan sam zbog velike pobede protiv Milana. Pokazali smo da zaista vredimo i da ambicije mogu da nam budu daleko veće od samog opstanka u Seriji A“, rekao je Janković koji je u Veronu stigao ovog leta iz Djenove.
Srpski fudbaler je kazao da ekipa „ne treba da previše poleti“ posle ovog dobrog rezultata.
-Moramo da ostanemo mirni i fokusirani jer nas čeka period veoma teških utakmica. Ja sam prezadovoljan kako sam odigrao. Ovo mi je bio jedan od najboljih mečeva u dugom periodu. Treba da ostanemo u ovako dobro ritmu i da gradimo sezonu pobedama – kazao je on.