Manuel PellegriniPelegrini: Zaslužili smo pobedu

Trener Mančester sitija Manuel Pelegrini rekao je danas da je njegova ekipa zaslužila pobedu u meču protiv Aston Vile.
-Odigrali smo veoma veoma dobro i zaslužili smo da pobedimo, ali u pet minuta (kada je Aston Vila postigla dva gola) sve dobro smo bacili. Način na koji smo izgubili utakmicu je neverovatan. Dva puta smo vodili i kontrolisali smo utakmicu – rekao je Pelegrini nakon meča, prenose britanski mediji.
Siti je u veoma uzbudljivom meču poražen na gostovanju Aston Vili sa 3:2 u šestom kolu Premijer lige.
U poslednjem minutu prvog poluvremena Jaja Ture doneo je prednost Sitiju, a na samom početku drugog dela, u 51. minutu, na 1:1 je izednačio Karim El Ahmadi. Novo vođstvo Sitiju doneo je Edin Džeko šest minuta kasnije, o onda je Aston Vila samo u tri minuta potpuno preokrenula rezultat.
Prvo je Leonardo Bakuna u 73. minutu izjednačio, a konačnih 3:2 bilo je delo Andreasa Vajmana u 76. minutu.
Pelegrini je dodao da je sada najvažnije da ekipa ostane mirna.
-Nisam zadovoljan kako smo se branili, ali moram biti strpljiv. U principu, zadovoljan sam načinom kako je ekipa danas igrala. Zaslužili smo drugačiji rezultat – kazao je Pelegrini.

Povezana vest:  Fudbaleri iz Opuzena doživeli strujni udar na tuširanju