Mauro IcardiInteru bod protiv Kaljarija, Sasuolu protiv Lacija

Fudbaleri Kaljarija i Intera igrali su danas nerešemo 1:1, dok su Sasuolo i Lacio odigrali 2:2, u utakmicama šestog kola italijanske Serije A.
Favorizovani Inter je na neutralnom terenu u Trstu poveo protiv domaćina u finišu susreta, ali je Kaljari ipak iščupao bod pogotkom dva minuta pre poslednjeg sudijskog zvižduka.
Nero-azuri sada zauzimaju četvrto mesto sa dva boda zaostatka za vodećima Napolijem i šampionom Juventusom, dok je Kaljari ostao u sredini tabele.
Debitant u eliti Sasuolo gubio je kod kuće sa 2:0 od gostiju iz Rima, međutim, požrtvovanom igrom u nastavku meča na kraju je zasluženo došao do dragocenog boda.
Katanija je zabeležila prvu prvenstvenu pobedu ove sezone savladavši na domaćem terenu ekipu Kjeva (2:0), dok je u derbiju povratnika u Seriju A Verona nadigrala Livorno (2:1).
Srpski internacionalac u redovima domaćina Boško Janković meč je presedeo na klupi.
Udineze je poražen na gostovanju u Bergamu (2:0), gde je njegov defanzivac, reprezentativac Srbije Dušan Basta, zamenjen u 67. minutu.
Ranije danas Juventus je u gradskom derbiju pobedio Torino (1:0) golom Pogbe u drugom poluvremenu.