Cristiano RonaldoNova pobeda Reala u završnici

Fudbaleri Reala iz Madrida pobedili su večeras na gostovanju ekipu Levantea sa 3:2 u osmom kolu prvenstva Španije, a do sva tri boda stigli su u završnici meča.
Madridski tim još jednom je do pobede i tri boda došao u poslednjih nekoliko minuta meča, a zanimljivo je da je svih pet golova viđeno u drugom poluvremenu.
Do prednosti je prvo došao Levante golom Dijavare u 57. minutu, a četiri minuta kasnije izjednačio je Serhio Ramos posle asistencije Anhela di Marije.
U narednih dvadesetak minuta nije bilo golova, a onda je usledila uzbudljiva završnica meča.
Prvo je Nabil El Zar doneo novu prednost levanteu u 86. minutu, da bi Alvaro Morata izjednačio na 2:2 u 90. minutu, a pobedu Realu doneo je Kristijano Ronalno u 93. minutu.
Posle ove pobede Real je na trećem mestu na tabeli sa 19 osvojenih bodova, dok je Levante deveti sa 10 bodova.

Povezana vest:  Bugarska, Grčka, Rumunija i Srbija počeli pregovore oko kandidature za SP 2030.