Neymar Barcelona Real ValladolidBarselona rutinski do bodova protiv Valjadolida

Fudbaleri španskog prvaka Barselone rutinski su večeras došli do bodova protiv Valjadolida savladavši goste na Nou Kampu sa 4:1, u utakmici osmog kola Primere.
Katalonci nisu dopustili iznenadjenje iako je Valjadolid neočekivano poveo na početku susreta. Bez povredjenog Lea Mesija domaćin je brzo izjednačio, da bi u drugom poluvremenu zaigrao angažovanije i bez većih problema napunio mrežu protivnika, uz dva gola raspoloženog Aleksisa Sančeza.
Srpski defanzivac Antonio Rukavina odigrao je svih 90 minuta u četvrtom porazu Valjadolida ove sezone.
Barselona – Valjadolid 4:1 (Sančez 14, 64, Ćavi 52, Nejmar 70 – Guera 10)
Odigrano ranije danas:
Levante – Real Madrid 2:3 (Baba 57, El Zar 86 – Ramos 61, Morata 90, Ronaldo 90+4)
Rajo Valjekano – Sosijedad 1:0 (Vijera 89. penal)
Elče – Espanjol 2:1 (Korominas 40, 74 – Bifuma 66)
Sutra se sastaju Atletiko Madrid – Selta, Sevilja – Almerija, Hetafe – Betis i Atletik Bilbao – Valensija.
Odigrano u petak: Malaga – Osasuna 0:1, Viljareal – Granada 3:0.
Tabela: Barselona 24 boda, Atletiko Madrid 21, Real Madrid 19, Viljareal 17, Atletik Bilbao i Valensija po 12, Espanjol 11, itd.

Povezana vest:  Milanović: Zvezda je favorit, ali pokušaćemo da pobedimo