David-Silva West Ham Manchester CitySiti bolji od Vest Hema

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su danas u gostima Vest Hem sa 3:1, u poslednjoj subotnjoj utakmici osmog kola engleske Premijer lige.
Strelci za ekipu Manuela Pelegrinija u pobedi nad Vest Hemom bili su Serhio Aguero i David Silva, dok je gola za domaćina bio Rikardo Vaz Te.
Siti je do prednosti došao u 16. minutu, a strelac je bio Aguero na asistenciju Fernandinja, da bi u 51. Silva iz slobodnog udarca sa leve strane asistirao Argentincu za njegov drugi gol.
Vest Hem je posle drugog primljenog gola ubrzo uspeo da uzvrati, preko Vaz Tea u 58, ali je Silva u 80. postavio konačnih 1:3.
Srpski reprezentativac Marija Nastasić odigrao je ceo meč za Siti, dok je Aleksandar Kolarov u igru ušao u 66. minutu.

Povezana vest:  FIFA kaznila 11 saveza zbog izgreda navijača