lopta u mreziMilanović: Publika nas nosila, mi vratili igrom

Trener Novog Pazara Milan Milanović rekao je da su njegovi fudbaleri danas zasluženo savladali Spartak u 12. kolu Super lige Srbije, ali i da je zadovoljan njihovom igrom u momentima kad nisu imali prednost.
-U prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, ali i tada smo imali dobar pas i napadali smo. Ispoljili smo taktičku zrelost posle šanse Subotičana pri rezultatu 0:0 i nošeni publikom nastavili agresivno prema golu rivala – rekao je Milanović novinarima posle utakmice.
Novi Pazar je savladao Spartak sa 3:0, a golove su postigli MiljanMutavdžić u 60, Ivan Obrovac u 80. i Nemanja Vidaković u 84. minutu.
Utakmicu na Gradskom stadionu posmatralo je oko 7.500 gledalaca.
-Publika nas je nosila, posebno u drugom poluvremenu, a mi smo uzvratili izgaranjem na terenu – dodao je Milanović.
Trener Spartaka Dragan Kanatlarovski izjavio je da je najviše impresioniran atmosferom na tribinama.
-Ovako se voli klub. Rezultat je malo previsok, ali domaćin je zaslužio pobedu na krilima navijača. Slede analize, ali ovo je najslabija utakmica od mog dolaska u klub. Možda bi bilo drugačijesa smo iskoristili šansu u prvom delu susreta – kazao je Kanatlarovski.
Pazarci su posle ovog kola na šestom mestu sa 20 bodova, a Spartak je osmi sa tri boda manje.
Fudbaleri Novog Pazara će u sledećem kolu gostovati Čukaričkom, dok će Subotičani dočekati Radnički iz Niša.

Povezana vest:  Konte dao fudbalerima Čelsija tri slobodna dana