Luis Suarez 1Liverpul pobedio, Čelsi u nadoknadi iz penala do boda

Fudbaleri Liverpula pobedili su Fulam sa 4:0, a Čelsi je odigrao nerešena sa VBA rezultatom 2:2 u 11. kolu engleske Premijer lige.
U ostalim mečevima Aston Vila je pobedila Kardif sa 2:0, SautemptonHul sa 4:1, a Kristal Palas i Everton su odigrali nerešeno 0:0.
Liverpul je poveo protiv Fulama u 23. minutu autogolom Fernanda Amorebiete, a do kraja prvog poluvremena je uveća vodstvo preko Martina Škrtela u 26. i Luisa Suaresa u 36.
Suares je pogotkom u 54. minutu postavio konačan rezultat.
Čelsi je na svom terenu u šestom minutu sudijske nadoknade stigao doboda golom Edena Azara iz penala. Samjuel Eto je golom u 45. Doveo domaćina u vodstvo, a VBA je preko Šejna Longa u 60. i Stefana Sesenjoa u 68. stigao do preokreta.
Večeras od 18.30 sastaju se Norič i Vest Hem, a sutra je na programu veliki derbi između Mančester junajteda i Arsenala.
Arsenal je prvi na tabeli sa 25 bodova, Liverpul je drugi sa 23, Sautempton treći sa 22, a Čelsi je četvrti sa 21 osvojenim poenom.

Povezana vest:  Miroslav Mišković: Nikada nisam hteo da kupim Zvezdu