lopta u mreziJavor otkinuo bod Vojvodini u Novom Sadu

Fudbaleri Vojvodine i ivanjičkog Javora igrali su u Novom Sadu nerešeno 2:2, u preostaloj današnjoj utakmici 12. kola Superlige Srbije.
Domaćin je priredio neprijatno iznenađenje navijačima pošto je pobedu, praktično, ispustio iz ruku. Vojvodina je na poluvremenu vodila sa 2:0 i bila na putu da rutinski okonča duel, međutim, u nastavku je zaigrala previše oprezno i prosto ohrabrila protivnika.
Ivanjičani su umeli da kazne greške domaćina, a Radivojević je u samom finišu krunisao angažovanu igru svog tima i izjdnačujućim golom obezbedio vredan bod svom timu.
Vojvodina je tako propustila priliku da se još više približi vodećem Partizanu, a sada zaostaje tri boda za aktuelnim šampionom.
Vojvodina – Javor 2:2 (Kaluđerović 4, Vranješ 40 – Docić 51, Radivojević 90)
Odigrano ranije danas:
Partizan – Donji Srem 3:2 (Fofana 58, Stanković 70, Jojić 82 – Krunić 44, 48)
Sloboda – Napredak 2:1 (Galvao 26, Purić 80 – Knežević 20. autogol)
Radnički Kragujevac – Čukarički 0:1 (Grujičić 39)
Novi Pazar – Spartak 3:0 (Mutavdžić 61, Obrovac 80, Vidaković 84)
Radnički Nš – Voždovac 2:1 (Stojanović 40. penal, Jovanović 68 – Babović 50)
OFK Beograd – Jagodina 3:2 (Dražić 14, 45+2, Gajić 35, -Živanović 40, Šušnjar 90+3)
Sutra se sastaju Rad i Crvena zvezda.
Tabela: Partizan 24 boda, Radnički Niš 21, Vojvodina 21, Čukarički 21, Crvena zvezda 20, Novi Pazar 20, Jagodina 18, Spartak 17, itd.

Povezana vest:  Dodić: Biće teško protiv Rada, ali idemo na pobedu