Jose Mourinho Chelsea Press ConferenceMorinjo: Loša utakmica, zaslužen poraz

Trener Čelsija Žoze Morinjo rekao je večeras da je njegova ekipa zasliženo izgubila od Bazela u 5. kolu Lige šampiona
-Loša utakmica. Zaslužen poraz. Ali zbog ostalih rezultata mi smoprosli i to je jedina pozitivna stvar ove večeri – rekao je Morinjo posle meča.
Fudbaleri Bazela pobedili su večeras na svom terenu Čelsi sa 1:0 u 5. kolu Grupe E Lige šampiona.
Ekipa Žozea Morinja odigrala je slab meč u Švajcarskoj, a to pokazuje i podatak da su za svih 90 minuta šutirali samo jednom ka golu Bazela, i to van okvira gola.
I u prvom duelu ove dve ekipe Bazel je bio bolji, pošto je na
gostovanju pobedio Čelsi sa 2:1.
-Ništa mi se nije svidelo od prvog minuta. Počeli smo meč greškom u odbrani… Tim je imao samo malo stabilnosti, malo kontrole u drugom poluvremenu, ali se osetilo da su umorni, platili su cenu zbog pause – kazao je Morinjo.

Povezana vest:  EURO 2012, Prandeli najavio promene za meč sa Irskom