John OShea Sunderland TottenhamO’Šej autogolom doneo pobedu Totenhemu

Fudbaleri Totenhema pobedili su u gostima ekipu Sanderlenda sa 2:1 u poslednjoj večerašnjoj utakmici 15. kola engleske Premijer lige.
Junak gostiju, a tragičar domaćih bio je defanzivac Sanderlenda Džon O’Šej koji je autogolom u 50. minutu odlučio pobednika.
Sanderlend je prvi stigao do pogotka, a strelac je bio Adam Džonson u 37. minutu. Totenhem je preokret najavio izjednačujućim golom Paulinja u 43. minutu.
Večerašnjim trijumfom Totenhem je došao na deobu petog mesta na tabeli sa Evertonom koji sutra gostuje lideru na tabeli, Arsenalu.
Rezultati i strelci:
Mančester Junajted – Njukasl 0:1 (Kabaj 61)
Kristal Palas – Kardif 2:0 (Džerom 6, Šamak)
Liverpul – Vest Hem 4:2 (Demel 42 autogol, Saho 47, Suarez 81, OBrajen 84 autgol – Škrtel 66 autogol)
Sautempton – Mančester Siti 1:1 (Osvaldo 42 – Aguero 10)
Stouk – Čelsi 3:2 (Krauč 42, Ajrlend 50, Asaidi 90 – Širle 10, 53)
Vest Bromvič Albion – Norič 0:2 (Huper 13, Fer 89)
Sanderlend – Totenhem 1:2 (DŽonson 37 – Paulinjo 43, O’Šej autogol 50.