Samir HandanovicRemi Intera i Parme

Fudbaleri Intera i Parme odigrali su večeras u Milanu nerešeno 3:3 u poslednjem meču 15. kola Serije A.
U uzbudljivom meču, punom preokreta, prva je do prednosti stigla Parma u 11. minutu golom Nikole Sansonea, dok je izjednačenje domaćoj ekipi doneo Rodrigo Palasio u 44. minutu.
Parma je na odmor, ipak, otišla sa prednošću golom Marka Parola, ali, pre svega, posle velike greške golmana Intera Samira Handanovića.
Na samom početku drugog poluvremena, u 54. minutu, Palasio je svojim drugim golom ponovo izjednačio, a samo dva minuta kasnije Guarin doneo i vođstvo Interu.
Konačan rezultat 3:3 postavio je u 60. minutu Sansone.
Posle 15 odigranih utakmica Inter je četvrti na tabeli Serije A sa 28 osvojenih bodova, dok je Parma deseta sa deset bodova manje.

Povezana vest:  Partizan osudio rasističko skandiranje grupe navijača i podržao Evertona