Brendan RodgersRodžers: Suares je igrač svetske klase

Trener fudbalera Liverpula Brendan Rodžers rekao je danas posle pobede njegovog tima nad Kardifom (3:1) da je dvostruki strelac Luis Suares igrač svetske klase.
Liverpul je pobedio Kardif sa 3:1 u utakmici 17. kola engleskog prvenstva.Golove za domaćina postigli su Luis Suares u 25. i 45. minutu i Rahim Sterling u 42. A, jedini gol za goste dao je Džordon Muč u 58.
-Suares je danas postigao dva gola. On je igrač svetske klase. Ova pobeda nam je omogućila da dođemo na prvo mesto na tabeli, to je veoma ohrabrujuće – rekao je Rodžers britanskim medijima.
Suares je ove sezone u Premijer ligi odigrao 12 utakmica i postigao 19 golova.
Rodžers je kazao da su njegovi fudbaleri odigrali dobro protiv Kardifa i da su mogli da daju više od tri gola.
-Odlično smo odigrali utakmicu. U prvom poluvremenu smo bili sjajni, imali smo nekoliko prelepih akcija. Ceo meč smo kontrolisali igru, dali smo tri gola, a mogli smo više. Ostvarili smo veliku pobedu – rekao je Rodžers.
Liverpul je trenutno prvi na tabeli Premijer lige sa 36 osvojenih bodova, jedan više od Mančester sitija i Arsenala.

Povezana vest:  Junajted teško protiv VBA, Tadić doneo pobedu Sautemptonu