KakaUbedljiva pobeda Milana uz 100. gol Kake

Fudbaleri Milana pobedili su danas na svom terenu ekipu Atalante sa 3:0 (1:0) u utakmici 18. kola italijanske Serije A.
Najzaslužniji za tek petu pobedu Milana u šampionatu bio je dvostruki strelac Kaka, dok se jednom u listu strelaca upisao Kristante.
Kaka je na ovom meču postigao jubilarni 100. pogodak u dresu rosonera, pošto je u 35. minutu iskoristio asistenciju Urbija Emanuelsona.
Poslednji tim na tabeli Katanija pobedila je Bolonju sa 2:0, a istim rezultatom Đenova je savladala Sasuolo.
Udineze je na svom terenu doživeo poraz od Verone (1:3) uz dva gola Luke Tonija i jednog Iturbea.
Srpski reprezentativac Dušan Basta odigrao je ceo meč za domaćina, baš kao i golman Željko Brkić, dok je u pobedničkom timu Boško Janković napustio igru u 63. minutu.
Ranije danas Napoli je kod kuće savladao Sampdoriju sa 2:0 i tako timu iz Đenove naneo prvi poraz otkad je ekipu preuzeo biviš selektor reprezentacije Srbije Siniša Mihajlović.