Aleksandar Kolarov Manchester City WatfordPreokret Sitija, gol Kolarova

Fudbaleri Mančester Sitija plasirali su se večeras u osminu finala engleskog FA kupa, pošto su na svom terenu savladali drugoligaša Votford sa 4:2, a strelac gola za domaćina bio je i srpski reprezentativac Aleksandar Kolarov.
Gosti su veći deo meča odigrali na veoma visokom nivou, a posledica toga bila je i ubedljiva prednost.
U 21. minutu Votford je poveo preko Fernanda Forestijerija, a osam minuta kasnije prednost je duplirao Troj Dini.
Slutilo je da će Votford napraviti veliko iznenađenje, ali je onda na scenu stupio Serhio Aguero.
Argentinac je sa dva pogotka u 60. i 79. minutu doneo Sitiju izjednačenje. Domaćin je do potpunog preokreta stigao golom Kolarova u 85. minutu, a konačan rezultat postavio je, het-trikom, Aguero u 90. minutu.

Povezana vest:  Deportivo posle preokreta uzeo bod Barseloni