Nemanja MaticČelsi prošao dalje, Ivanović i Matić starteri

Fudbaleri Čelsija plasirali su se u osminu finala engleskog FA kupa pošto su danas na domaćem terenu, u šesnaestini finala, savladali ekipu Stouka sa 1:0.
Gol Oskara iz slobodnog udarca još u 27. minutu bio je dovoljan za očekivani uspeh „plavaca“, koji se u nastavku takmičenja sastaju sa timom Mančester Sitija.
U pobedi Čelsija na Stamford Bridžu svih 90 minuta odigrali su srpski reprezentativci Branislav Ivanović i Nemanja Matić.
Ranije danas Šefild Junajted i Fulam odigrali su nerešseno 1:1, pa će igrati novu utakmicu.
U osmini finala FA kupa sastaju se Mančester Siti – Čelsi, Šefild Junajted/Fulam – Notingem Forest/Preston, Arsenal – Liverpul, Brajton – Hal, Kardif – Vigan, Šefild Venzdej – Čarlton, Sanderlend – Sautempton i Everton – Svonsi.
Mečevi su na programu 15. i 16. februara.

Povezana vest:  139. VEČITI DERBI, Stanojević: Morali smo da igramo na rezultat zbog umora