Mario BalotelliPreokret Milana, Inter nastavio da posrće

Fudbaleri Milana pobedili su danas u gostima ekipu Kaljarija sa 2:1 (0:1) u 21. kolu Serije A, iako su na poluvremenu imali gol zaostatka.
Napadač Kaljarija Marko Sau doveo je u prednost domaće u 28. minutu, posle loše ispucane lopte golmana Milana Marka Amelije.
Milan se dugo mučio, a velike zasluge za slabo izdanje gostiju pripadaju i srpskom golmanu Vladi Avramov, koji je odbranio nekoliko dobrih šansi rosonera.
Avramov je u finišu meča ipak kapitulirao pred naletima Marija Balotelija i Đampaola Pacinija.
Bivši selektor reprezentacije Srbije Siniša Mihajlović nije uspeo sa Sampdorijom da pobedi svoj nekadašnji klub Bolonju, jer je Alesandro Dijamanti doneo bod gostima iz penala u poslednjim trenucima meča.
Inter je odigrao bez golova sa poslednjeplasiranom Katanijom i tako nastavio niz loših rezultata jer ni u četrvtom meču u Seriji A nije uspeo da zabeleži pobedu.
Ranije danas Roma je u gostima savladala ekipu Verone sa 3:1 (1:0) uz pogodak srpskog internacionalca Adema Ljajića.