nemanja vidicMančester junajted nastavio seriju loših rezultata, navijači pozdravili Vidića

Fudbaleri Mančester junajteda igrali su danas nerešeno 2:2 na svom stadionu sa Fulamom u poslednjoj utakmici 25. kola engleske Premijer lige.
Londonska ekipa je u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena došla do izjednačenja i veoma bitnog boda u borbi za opstanak u ligi, dok je Mančester gotovo sigurno ostao bez šansi da odbrani titulu.
Fulam je do prednosti došao iz prvog ozbiljnog napada u meču u 19. minutu preko Stiva Sidvela.
Igrači Mančester junajteda su posle primljenog gola još ofanzivnije krenuli ka golu Fulama, ali, uprkos velikom broju šansi, nisu uspeli da dođu do izjednačenja, sve do 78. minuta, kada je Robin van Persi zatresao mrežu gostiju.
Samo dva minuta kasnije Majkl Kerik je sa ivice šesnaesterca savladao Martena Stekelenburga, ali je Daren Brent u samoj završnici meča doneo izjednačenje Fulamu.
Kapiten Mančester Junajteda Nemanja Vidić bio je u startnoj postavi, a pre utakmice navijači su ga na Old Trafordu pozdravili skandiranjem, nakon što je potvrđeno da na kraju sezone on odlazi iz kluba.
Mančester se posle ovog remija nalazi na sedmom mestu sa 41 bodom, dok je Fulam poslednji sa 20.