FUDBALSKA-LOPTA
Valensija pobedila Granadu u finišu meča

Fudbaleri Valensije pobedili su večeras, posle preokreta, Granadu sa 2:1 u 25. kolu španskog prvenstva, dok je Atletiko Bilbao bio bolji od Betisa sa 2:0.
Granada je povela u 47. minutu golom Pitija, ali je Sofijan Feguli izjednačio u 64. minutu.
Pobedu Valensiji i sva tri boda doneo je Ruben Vezo u prvom minute sudijske nadoknade.
Valensija posle ove pobede zauzima osmo mesto na tabeli Primere sa 35 bodova, dok je Granada na 12. poziciji sa 27 bodova.
Atletik Bilbao je u gostima savladao Betis, koji je meč završio sa dva igrača manje.
Golove za Atletik postigli su Iker Muniain u 34. minutu sa penala i Giljermo Fernandes u 81. minutu.
Atletik Bilbao je četvrti na tabeli sa 47 bodova, dok je Betis i dalje poslednji sa samo 14 osvojenih bodova.