spartakRemi Spartaka i Vojvodine

Fudbaleri Spartaka i Vojvodine remziriali su danas u Subotici 1:1 u poslednjoj utakmici 18. Kola Super lige Srbije.
„Lale“ su ovim remijem nastavili sa lošim rezultatima u prolećnem delu šampionata, dok Spartak još uvek nema pobedu.
Vojvodina je do prednosti došla u šestom minutu. Marko Poletanović je centrirao s desne strane, a u šesnaestercu se najbolje snašao Sergej Milinković-Savić i doveo goste do prednosti.
Spartak je do izjednačenja došao posle indirektnog udarca sa oko 10 metara, koji je realizovao Vladimir Torbica na asistenciju Andreja Mrkele.
Posle efikasnog prvog poluvremena, do kraja meča ekipe nisu stizale do izglednijih šansa za gol.
Vojvodina posle 18 utakmcia zuzima četvrto mesto sa 29 bodova, dok je Spartak osmi sa 23.

Povezana vest:  Milunović potpisao za Zvezdu, Janković produžio ugovor