cukaricki vosaRemi u Novom Sadu, bez golova u Ivanjici i Užicu

Fudbaleri Vojvodine i Čukaričkog odigrali su danas u Novom Sadu nerešeno 1:1 (0:0), u derbi meču 19. kola Superlige Srbije.
Vojvodina je propustila nekoliko prilika da zabeleži osmu pobedu u sezoni i tako pretekne Čukarički na trećem mestu na tabeli.
Novosađani su poveli golom Marka Poletanovića u 62. minutu, a izjednačio je Brazilac Lukas Pjasentin u 82. minutu.
Utakmica u Ivanjici Javor – Spartak završena je bez golova (0:0), dok su mreže mirovale i u Užicu gde je Sloboda dočekala Radnički iz Niša.
Novi Pazar je minimalnim rezultatom savladao OFK Beograd na Karaburmi, a jedini gol na meču postigao je Ivan Obrovac u 84. minutu.

Povezana vest:  Mediji: Drogba postigao dogovor sa Juventusom