rad-fkp 01Partizan pobedio Rad u meču punom uzbuđenja

Fudbaleri Partizana pobedili su danas u gostima Rad sa 4:2 u 19. kolu Super lige i tako zadržali drugo mesto na tabeli sa bodom zaostatka za vodećom Crvenom zvezdom.
Partizan je sigurno vodio sa 2:0, ali je Rad za četiri minuta u završnici meča izjednačio, posle čega je šampion postigao gol, a onda u petom minutu nadoknade potvrdio trijumf.
Posle trećeg gola Partizana, izbilo je koškanje na terenu, nakon čega su dvojica igrača dobili crvene kartone.
Golove za Partizan postigli su Nikola Drinčić u 10. minutu, Andrija Živković u 2. minutu nadoknade prvog poluvremena, Darko Brašanac u 80. minutu i Petar Škuletić u nadoknadi vremena.
Strelci za Rad bili su Ognjen Ožegović u 73. i Nenad Injac u 77. minutu meča. Domaći tim ostao je na poslednjem mestu tabele, sa 15 osvojenih bodova.

Povezana vest:  Gradski rivali Inter i Milan u Pekingu igraju Super kup