ilic fkp-sloSaša Ilić se izjednačio sa Stjepanom Bobekom

Kapiten fudbalera Partizana Saša Ilić odlučio je današnji meč protiv užičke Slobode, a to je bio njegov 118. prvenstveni gol, čime se izjednačio sa legendom crno-belih Stjepanom Bobekom.
Partizan je savladao Slobodu sa 1:0, pa na tabeli Superlige Srbije i dalje zaostaje jedan bod za vodećom Crvenom zvezdom.
-U prvom poluvremenu nismo igrali na prepoznatljivom nivou, U drugom je bilo mnogo bolje, stvarali smo šanse i na kraju zasluženo pobedili. Znači mi ovaj gol, ali je najvažnije da smo pobedili i ostali u trci za šampionsku titulu – izjavio je Ilić, dodajući da je tek posle utakmice saznao za podatak da se po broju golova izjednačio sa Bobekom.
-Zaista sam ponosan što sam stigao legendu Partizana. Ipak, voleo bih da smo večeras ranije rešili pitanje pobednika, iako su ovakve pobede možda slađe. Nadam se da u narednim mečevima nećemo prespavati prvih 45 minuta, kao što je bio slučaj večeras – zaključio je Ilić.