sasa ilic par sirIlić: Znači mi rekord, ali je najvažnije da smo pobedili

Fudbaler Partizana Saša Ilić izjednačio se danas sa Stjepanom Bobekom na prvom mestu večne liste strelaca prvenstvenih golova crno-belih, ali je kazao da mu je važnije od toga da je tim pobedio.
-Znači mi što sam se izjednačio sa Bobekom. Izuzetno sam srećan i ponosan zbog te činjenice, ali je najvažnije danas da je Partizan pobedio i ostao u trci za titulu – rekao je Ilić novinarima.
Partizan je danas savladao užičku Slobodu sa 1:0, a pobednički gol postigao je u 83. minutu Ilić. To mu je bio 118. prvenstveni pogodak, po čemu se izjendačio sa još jednom klupskom legendom.
Partizan se dugo mučio protiv Slobode.
-Nismo današnju utakmicu počeli kao prethodne. U prvom polvremenu nismo stvorili mnogo prilika, ali je drugo bilo dosta bolje. Stvarali smo šanse, promašivali i zasluženo na kraju pobedili…Teškom mukom smo došli do bodova, ali bih voleo da ubuduće ne preskačemo 45 minuta igra, već da igramo od prvog minuta – rekao je Ilić.
Povezana vest:  Lalatović: Ne treba se opterećivati medaljom