Walter MazzarriMacari: Mnogo smo grešili

Trener fudbalera Intera Valter Macari rekao je danas da je njegova ekipa napravila previše grešaka u porazu od gostujuće Atalante (1:2) u meču Serije A.
Ekipa iz Bergama do trijumfa je došla golom Đakoma Bonaventure u poslednjem minutu utakmice.
-Da smo ga čuvali, ne bi nam dao gol. Propustili smo četiri ili pet dobrih šansi na početku drugog poluvremena. Atalanta je dobra ekipa, igrala je u Milanu bez pritiska. Takođe, mi nismo imali sreće, čak smo pogodili stativu nekoliko puta. Poklonili smo gostima dva gola – rekao je Macari za italijanski Skaj.
On nije želeo da imenuje ko je trebalo da čuva Bonaventuru u akciji koja je prethodila drugom od njegova dva gola.
-Ako bi rekao ko je bio zadužen za njega, sutra bi ga mediji ‘razapeli’ – dodao je Macari.
Posle današnjeg poraza ekipa Intera pala je na šesto mesto na tabeli sa 47 bodova, šest više od sedmoplasiranog Lacija.