jagodina pressJagodina lako pobedila Čukarički, remi u Kruševcu

Fudbaleri Jagodine pobedili su danas na svom terenu Čukarički sa 4:2, dok su u Kruševcu Napredak I Spartak odigrali nerešeno bez golova u utakmicama 21. kola Super lige Srbije.
Jagodina je pred svojim navijačima, tek posle šest utakmica prolećnog dela šampionata, uspela da dođe do pobede.
Strelci za ekipu Mladena Dodića bili su Aleksandar Živanović u 21. minutu, Ivan Cvetković u 36, Dario Damjanović u 47. i Aleksandar Pešić u 75.
S druge strane, za ekipu Čukaričkog golove su postigli Petar Bojić u 37. i Nikola Stojiljković u 87. minutu.
Ekipa Jagodine zasigurno je odigrala najbolju utakmicu u prolećnom delu šampionata. „Ćurani“ su od početka duela kontrolisali ritam, Uputili su 21 šut ka golu Čukaričkog, a imali su i veliki broj izglednih šansi za gol.
Na utakmici u Kruševcu između Napretka i Spartaka nije bilo mnogo uzbuđenja.
Borba se uglavnom vodila na sredini terena, a ni jedna ekipa nije imala izglednu gol šansu.
Najznačajniji trenutak utakmice dogodio se u 87. minutu, kada je Spartak ostao sa desetoricom igrača na terenu, pošto je Stefan Petrović dobio drugi žuti karton.
Ranije danas Partizan je na Karaburmi pobedio OFK Beograd sa 2:0 I tako zadržao priključak na tabeli za vodećom Crvenom zvezdom.