nemanja vidic

Bez pobednika na Old Trafordu i Nou Kampu, Vidić strelac

Fudbaleri Mančester Junajteda i Barselone bez prednosti odlaze na revanše četvrtfinala Lige šampiona pošto večeras nisu iskoristili prednost domaćeg terena. Mančester Junajted je na Old Trafordu odigrao nerešeno 1:1 protiv branioca titule Bajerna iz Minhena, a istim rezultatom završen je susret između Barselone i Atletika iz Madrida (1:1).
Junajted je poveo golom kapitena Nemanje Vidića u drugom poluvremenu, ali je remi Bavarcima obezbedio Bastijan Švajnštajger desetak minuta kasnije.
Atletiko je u Barseloni stigao do prednosti pogotkom rezerviste Dijega, a izjednačenje Kataloncima doneo je Nejmar.
Rezultati:
Mančester Junajted – Bajern Minhen 1:1 (Vidić 58 – Švajnštajger 67)
Barselona – Atletiko Madrid 1:1 (Nejmar 71 – Dijego 56)
Revanši su na programu 9. aprila.
U preostalim četvrtfinalnim utakmicama Lige šampiona sutra od 20.45 sati igraju Real Madrid – Borusija Dortmund i Pari Sen Žermen – Čelsi.

Povezana vest:  Liverpul slavio u Sautemptonu i preuzeo drugo mesto