mesi slaviBarselona pobedila Betis i zadržala korak sa Atletikom

Fudbaleri Barselone zadržali su korak sa vodećim Atletikom iz Madrida savladavši večeras kod kuće ekipu Betisa sa 3:1, u utakmici 32. kola španske Primere.
Aktuelni šampion i dalje ima bod zaostatka za Madriđanima, dok se Betis, po svemu sudeći, već sada oprašta od elitne konkurencije.
Tragičar susreta na Nou Kampu bio je gostujući defanzivac Figeras, koji je skrivio penal u 15. minutu, a u drugom poluvremenu postigao autogol.
Barselona – Betis 3:1 (Mesi 15. penal, 86, Figeras 67. autogol – Kastro 68)
Odigrano ranije danas:
Atletiko Madrid – Viljareal 1:0 (Raul Garsija 14)
Od 20 sati igraju Sosijedad – Real Madrid, a od 22 sata Rajo Valjekano – Setla Vigo.
U ostalim mečevima 32. kola sutra se sastaju Malaga – Granada, Elče – Hetafe, Sevilja – Espanjol i Valjadolid – Valensija, a u ponedeljak Levante – Atletik Bilbao.
Odigrano juče: Almerija – Osasuna 1:2.
Tabela: Atletiko Madrid 79 bodova, Barselona 78, Real Madrid 73, Atletik Bilbao 56, Sevilja i Sosijedad po 50, Viljareal 49, itd.

Povezana vest:  SP JUŽNA AFRIKA, Sadane ljut na kapitena, Kek bira napadački tandem