stefan_markovic_hem_kos

Crvena zvezda – Hemofarm 86:88

(21:19, 20:24, 24:18, 21:27)

taylor_cz_11koloZaustavljen je pobednički niz crveno belih. U derbi meču 11 kola NLB lige između Crvene zvezde i Hemofarma, ovoga puta bolja je bila ekipa Farmaceuta.

Dosta sumnjivih sudijskih odluka bilo je na večerašnjem meču, pogotov drugih pet minuta u poslednjoj četvrtini. Prvo je, nekih sedam minuta pred kraj meča sudija dosudio tehničku ličnu grešku Tadiji Dragićeviću, u napadu zbog pogovora sudiji, i tada je Hemofarm došao i do izjednačenja. Na 2:10 pred kraj i malo pre toga sudije dva puta nisu dosudila izlazak košarkaša Hemofarma iz predviđenog polja za igru ali ni to sudije nisu videle.

Povezana vest:  Lazić: Samo tražimo podršku; Čović: Mi smo tim

Poslednji minuti igrali su se na penal završnicu i više sreće imali su košarkaši Vršca.

Najbolji u timu gostiju bio je Nemanja Pavlović sa 27 positgnutih poena, Marković je upisao 18 a Mačvan 15. Kod domaćina Dragićević i Videnov postigli su po 18 poena Taylor 11 a Kikanović 13.

Crvena zvezda: Kešelj (12 poena), Kikanović (13), Taylor (11), Nedović (0), Stević (0), Radivojević (8), Dragičević (0), Dragićević (18), Videnov (18), Štimac (6), Bakić (0), Bjelica (0).

Povezana vest:  Ðorđević pred Filipine: Strpljivo i maksimalno ozbiljno

Hemofarm: Pavković (27), Despotović (0), Marković (18), Obrenović (0), Krstović (6), Šutalo (0), Mačvan (15), Borisov (0), Marjanović (9), Petrović (0), Stevenson (5),Jagodink (8)