dejan radonjic cz mega

Radonjić: Nismo zaustavili Barselonin šut sa distance

Trener košarkaša Crvene zvezde Dejan Radonjić rekao je posle poraza od Barselone da njegov tim nije uspeo da zaustavi šut protivnika sa distance.
Crveno-beli su večeras izgubili rezultatom 92:77, što je njihov četvrti poraz zaredom u Top 16 fazi Evrolige.
-Čestitam Barseloni. Zaslužili su pobedu, iznad svega zbog dobrog skoka u napadu, imali su ih 18. Mi smo dobro počeli u napadu, ali smo onda ušli u seriju grešaka, pre svega krajem prve i početkom druge četvrtine. Nismo mogli da stignemo 11 poena minusa sa poluvremena iako su se moji igrači trudili. Nismo ni zaustavili protivnički šut za tri poena, pogotovo u trenucima kada su napravili tih 11 poena prednosti serijom 12-0 u drugoj četvrtini. Njihov ofanzivni skok funkcionisao je odlično – rekao je Radonjić.
U 5. kolu E grupe Top 16 faze Crvena zvezda 29. januara dočekuje ekipu Albe iz Berlina.

Povezana vest:  Pobeda Sakramenta u Njujorku, dabl-dabl Bjelice