Logo KSCG

Prekinut meč u Nikšiću između Sutjeske i Budućnosti

Utakmica u Nikšiću, između košarkaša Sutjeske i Budućnost Volija, prekinuta je u trećoj četvrtini zbog ulaska na teren navijača domaćeg tima. Koškanja između igrača bio je signal da publika utrči na teren i stolicama gađa igrače i stručni štab Budućnosti.
Prethodno je utakmica bila u prekidu više od 30 minuta zbog incidenta koji su izazvali navijači domaćeg tima.
Domaći navijači stolicama su gađali klupu gostiju što je primoralo sudiju da prekine četvrti meč finalne serije plej-ofa. Utakmica je nastavljena nakon što je deo tribina iza klupe gostiju ispražnjen.
U trećoj cetvrtini usledili su novi incidenti, posle čega je meč i definitivni prekinut. Uoči duela u Nikšiću podgorički tim je imao prednost od 2:1 u pobedama, u finalnoj seriji.