ALEKSANDAR_TRIFUNOVIC_VS_TAMISSUPERLIGA SRBIJE

Trifunović zadovoljan novom pobedom

Aleksandar Trifunović čestitao je svojim igračima na pobedi kao i na odnosu prema igri u meču 11. kola između Zvezde i Metalca. Crveno beli pobedili su rezultatom 92:65, po četvrtinama 21:18, 23:15, 27:15, 21:17.

-Na početku smo dosta olako pogađali, stekli smo samopouzdanje i kasnije tokom meča samo smo pojačavali odbranu. Napravili smo razliku koja nam je omogućila sa raspodelimo minute, da damo šansu mlađim igračima i odmorimo igrače koji su opterećeniji, sve to zbog mečeva koji nam predstoje. U narednih 7 dana igramo 3 utakmice sa vodećim timovima u ligi i zato je bilo bitno da sačuvamo što više energije – zaključio je Trifunović.