dejan radonjic cz fener

Radonjić: Problemi posledica brojnih izostanaka i povreda

Trener košarkaša Crvene zvezde Dejan Radonjić ocenio je da je poraz od Strazbura 78:75, uprkos prednosti od 21 poena na početku treće četvrtine, posledica brojnih izostanaka i povreda.
-Počeli smo i otvorili meč izvanredno napadački, ali smo znali da će u drugom poluvremenu biti drugačije, jer je Strazbur dobar tim. I u ovom meču bili smo hendikepirani brojnim izostancima i povredama, ali smo takođe imali i puno problema u organizaciji igre u drugom delu, pošto je Strazbur igrao odličnu odbranu – izjavio je Radonjić.
Crvena zvezda posle šest odigranih utakmica u A grupi Evrolige ima skor 2-4 i još uvek je u igri za plasman u Top 16 fazu.
Šampion Srbije i Jadrana u sedmom kolu, narednog petka od 20 sati, u Pioniru dočekuje Real Madrid.

Povezana vest:  Partizan u dramatičnoj završnici pobedio Olimpiju