Logo_czvezdaPoraz Zvezde od Zadra

Crvena zvezda – Zadar 70:77

U prijateljskoj utakmici zatvorenog tipa ,koja se u utorak 21.09.2010. godine odigrala u Hali Pionir u Beogradu, Košarkaški klub Crvena zvezda poražen je od gostiju iz Zadra sa 70:77. Rezultat po četvrtinama se kretao 22-21 ; 13-19 ; 12-10 ; 23-27.

Veći deo meča protekao je u izjednačenoj borbi. Mlada ekipa koju predvodi Mihailo Uvalin se ravnopravno nosila sa iskusnijom ekipom Zadra, sve do četvrte četvrtine kada su Zadrani bili uspešniji u šutu za tri poena i tako prelomili meč.

Povezana vest:  SP ZA JUNIORE, Srbija poražena u finalu od Litvanije

Crveno-bele već u četvrtak očekuje nova provera u Mađarskoj ,a zatim i prijateljske utakmice u Španiji.

Crvena zvezda – Zadar 70:77 (22:21; 13:19; 12:10; 23:27)

Crvena zvezda: Drča 4, Young 11, Cvetković, Mirković 10, Arnautović 2, Radosavljević 12, Balaban 8, Kalinić, Jelovac, Nedović 20, Nikolić 3, Marinković.

Zadar: Car 10, Golemac 11, Vladović 8, Perinčić 3, Dundović 8, Marčinković 14, Brown 12, Batur, Bilan 9, Olivari 2, Vlaić, Pelczmann.

Povezana vest:  Vujošević: Ne znam zašto nije priznat Mačvanov koš