Logo_czvezdaJoš jedan poraz Crvene zvezde

Szolnoki Olajbanyasz – Crvena zvezda 88:79

Crvena zvezda je odigrala još jedan prijateljski meč i to protiv mađarske ekipe Szolnoki Olajbanzasz, koji je završen porazom crveno- belih od 88:79. Mladi košarkaši Crvene zvezde su loše započeli utakmicu gde je domaćin napravio razliku od deset poena i održavao prednost do kraja prvog poluvremena.

Povezana vest:  Cibona želi da ponovo iznenadi Crvenu zvezdu

U trećoj četvrtini crveno- beli su zaigrali agresivnije i angažovanije ali to ipak nije bilo dovoljno da se izbegne poraz. Najefikasniji u redovima Crvene zvezde bili su Young sa 19 i Nedović sa 15 poena, a u ekipi Szolnoki Horvath sa 23 i Bader sa 20 poena.

Szolnoki Olajbanyasz – Crvena zvezda: 88 – 79

(25:15; 21:18; 17:25; 25:21)