trening_partizana_2011

PRIPREME PARTIZANA

Lukoil Akademik uspešniji u drugom kolu turnira

Partizan mt:s je nakon jučerašnje pobede nad grčkim Arisom, danas igrao s adomaćinom turnira Luoil Akademikom. Bugarski tim je bio uspešniji i odneli su pobedu rezultatom 82:70 (24:13, 23:17, 13:15, 22:25).

Ekipa Akademika je odlično počela utakmicu i dvocifrenu prednost su imali već po završetku prvog perioda igre 24:13. U nastavku su igrali u istom ritmu i uvećali prednost do odlaska na poluvreme na +17. Crno-beli su pojačali odbranu u trećoj četvrtini, ali nisu uspeli značajnije da ublaže prednost domaćina. Poslednji kvartal je bio prilično ujednačen, ali je ekipa Lukoil Akademika uspela da sačuva stečenu prednost i da upiše još jednu pobedu na turniru, rezultatom 82:70.

Povezana vest:  Radnički bolji od Zvezde u prvom meču polufinalne serije

Domaćine je prevbodio raspoloženi Šundov koji je ubacio 19 poena, dok je u crno-belim redovima ponovo najefikasniji bio Raduljica sa 16 postignutih poena.