Pesic_Crvena Zvezda-Hemofarm_1

REGIONALNA LIGA

Svetislav Pešić: Ponovo smo pokazali dva lica!

Ekipa Crvene zvezde Beograd posle odličnog starta u prvom kolu regionalne lige I pobedom nad hemofarmom ovoga puta poklekla je u Podgorici. Crveno bele pobedila je Budućnost rezultatom 79:64. Posle utakmice strateg Zvezde Svetislav Pešić je rekao:

-Čestitam na pobedi Budućnosti. Mi imamo probleme kojih je bilo i tokom priprema. Ponovo smo pokazali dva lica, prvo poluvremen dosta dobro, adaptirali se na igru domaćina i uveli u red našu igru. To je bilo dosta dobro. U drugom smo zaboravili gdje treba da nastavimo.