KADETKINJE 2KADETKINJE – BALKANSKO PRVENSTVO 2014.

Kadetkinje Srbije pobedile Grčku u Kazanluku

Ženska kadetska reprezentacija Srbije pobedom je započela takmičenje na Balkanskom prvenstvu 2014, koje je danas počelo u Kazanluku, u Bugarskoj. Srbija je danas, u meču 1. kola, pobedila Grčku sa 3:1, po setovima 25:20, 20:25, 25:9 i 25:18, posle minuta igre.
Izabranice Jove Cakovića su posle odlično odigranog prvog seta dozvolile Grkinjama da se vrate u meč i izjednače na 1:1. Ono što su propustile u drugom, nadokandile su ubedljivom razlikom u trećem setu, da bi zatim u četvrtom rutinskom igrom uspešno završile meč.
Kadetkinje Srbije će sutra, u 2. kolu, igrati protiv Turske od 15,00 časova po našem vremenu.