BeachVolleyKanjiza 005Pobednici turnira u Kanjiži Gorana Mrđan i Teodora Trifunović, i Lazar Kolarević i Ivan Lozić

Pobedama Gorane Mrđan i Aleksandre Trifunović u ženskoj, i Lazar Kolarević i Ivan Lozić u muškoj konkurenciji, danas je u Kanjiži završen jedanaesti ovogodišnji turnir VII „Vip Beach Masters 2014.“ – Prvenstva Srbije u odbojci na pesku, i III „Vip Beach Volley lige“. Tokom tri dana, časove „Vip Beach Masters škole odbojke“ i „Kids ligu“ pohađalo je 100 budućih odbojkašica i odbojkaša.
Titulu pobednika u konkurenciji odbojkašica, osvojile su Gorana Mrđan i Teodora Trifunović, koje su u finalu savladale Kristinu Vasić i Aleksandru Aleksić sa 2:0 (21:18, 21:17).
Bronzane medalju su osvojile Isidora Egić i Milena Matić, koje su u meču za treće mesto pobedile Anju Anđelković i Aleksandru Aleksić sa 2:0 (21:17, 21:12).
U konkurenciji mušakaraca titulu su osvojili Lazar Kolarević i Ivan Lozić koji su u finalu pobedili Žorža Klašnića i Namnju Komara sa 2:0 (21:11, 21:17).
U meču za treće mesto Raško Jovanović i Saša Surla su pobedili Damjana Pušonju i Srđana Medana sa 2:1 (21:16,, 14:21, 15:11).
Do sada je „Vip Beach Masters školu odbojke“, u Novom Pazaru (400), Užicu (650), Kruševcu (450), Novom Sadu (290), Kraljevu (660), Čajetini (300), Velikom Gradištu (150), Baču (300), Somboru (322), Zrenjaninu (319) i Kanjiža (100), pohađala 3941 devojčica i dečak.