loptaSENIORI – XXIX EP 2015.
Seniori Srbije na startu EP protiv Slovačke, zatim protiv Finske u poslednjem kolu protiv Rusije

Muška seniorska reprezentacija Srbije odigraće prvi meč u D grupi XXIX EP 2015. u Busto Arsiciju, u Italiji, protiv Slovačke 9. oktobra. U 2. kolu, 10. oktobra, Srbija će igrati protiv Finske, a u poslednjem, 3. kolu, 11. oktobra, protiv Rusije. Satnica utakmica će naknadno biti određena.
XXIX EP 2015. u konkurenciji seniora, odigraće se od 09. – 18. oktobra u Torinu i Busto Arsiciju, u Italiji, i Varni i Sofiji (finale) u Bugarskoj.

Povezana vest:  SVETSKA LIGA 2013, Kolaković: Šteta što nismo pobedili

SENIORI – XXIX EP 2015. (9. – 18. OKTOBAR) – TORINO I BUSTO ARSICIO (ITALIJA) I SOFIJA I VARNA (BUGARSKA) – RASPORED:
D GRUPA – BUSTO ARSICIO:
1. KOLO – PETAK, 9. OKTOBAR:
SRBIJA – SLOVAČKA
RUSIJA – FINSKA

2. KOLO – SUBOTA, 10. OKTOBAR:
SRBIJA – FINSKA
RUSIJA – SLOVAČKA

3. KOLO – NEDELJA, 11. OKTOBAR:
SRBIJA – RUSIJA
FINSKA – SLOVAČKA

B GRUPA – TORINO:
1. KOLO – PETAK, 9. OKTOBAR:
FRANCUSKA – HRVATSKA
ITALIJA – ESTONIJA/ŠVEDSKA
2. KOLO – SUBOTA, 10. OKTOBAR:
FRANCUSKA – ESTONIJA/ŠVEDSKA
ITALIJA – HRVATSKA
3. KOLO – NEDELJA, 11. OKTOBAR:
HRVATSKA – ESTONIJA/ŠVEDSKA
ITALIJA – FRANCUSKA

Povezana vest:  WIENER STADTICSHE LIGA, ODBOJKAŠICE, Rezultati četvrtog kola

A GRUPA – SOFIJA:
1. KOLO – PETAK, 9. OKTOBAR:
ČEŠKA – ŠPANIJA/HOLANDIJA
BUGARSKA – NEMAČKA
2. KOLO – SUBOTA, 10. OKTOBAR:
NEMAČKA – ŠPANIJA/HOLANDIJA
BUGARSKA – ČEŠKA
3. KOLO – NEDELJA, 11. OKTOBAR:
NEMAČKA – ČEŠKA
BUGARSKA – ŠPANIJA/HOLANDIJA

C GRUPA – VARNA:
1. KOLO – PETAK, 9. OKTOBAR:
POLJSKA – BELGIJA
BELORUSIJA – SLOVENIJA/PORTUGALIJA
2. KOLO – SUBOTA, 10. OKTOBAR:
BELGIJA – BELORUSIJA
POLJSKA – SLOVENIJA/PORTUGALIJA
3. KOLO – NEDELJA, 11. OKTOBAR:
POLJSKA – BELORUSIJA
BELGIJA – SLOVENIJA/PORTUGALIJA

Povezana vest:  VINER LIGA, SENIORI, Partizan silovito do drugog trijumfa

OSMINA FINALA – 13. OKTOBAR:
SOFIJA:
A 2 – C 3
C 2 – A 3

TORINO:
D 2 – B 3
D 3 – B 2

ČETVRFINALE – 14. OKTOBAR:
TORINO:
(1) D 1 – POBEDNIK MEČA B 2 – D 3
(2) B 1 – POBEDNIK MEČA D 2 – B 3

SOFIJA:
(3) A 1 – POBEDNIK MEČA C 2 – A 3
(4) C 1 – POBEDNIK MEČA A 2 – C 3

SOFIJA – POLUFINALE – 17. OKTOBAR:
POBEDNICI MEČEVA 1 I 4
POBEDNICI MEČEVA 2 I 3

SOFIJA – 18. OKTOBAR:
FINALE:
MEČ ZA TREĆE MESTO: